Rozafa Kryeziu

Vajza e Shkumbinit dhe Mimozës tregon linjat tupore në veshje super të ngushtë

Rozafa Kryeziu tanimë njihet thuajse nga të gjithë.

Ajo është vajza e dy këngëtarëve të njohur Shkumbini dhe Mimoza Mustafës, të pëlqyer prej shumë vitesh nga publiku, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse Rozafa nuk e ka zgjedhë rrugën e prindërve ajo falë postimeve atraktive në instagram është bërë mjaft e famshme.

Jo rrallë herë është përfolur edhe për linjat trupore, të cilat i vë në fokus në secilën foto.

Ashtu si në këtë që solli së fundmi, e veshur krejt ngushtë duke i theksuar akoma më shumë.