Bukuroshja

Vajza e Lutfi Hazirit provokon nga dhoma gjumit

Nuk është se ka ndonjë ndikim në shoubizin vendor, por, Lotina Haziri, vajza e të parit të Komunës së Gjilanit, është shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo jo rrallëherë bëhet pjesë e mediave rozë dhe kjo fal imazheve provokuese që sjell në rrjetet sociale.

As këtë herë nuk ishte më ndryshe, në orët e vona të natës së sotme, Lotina ka pozuar nga dhoma e gjumit e veshur në një bluzë të zezë duke zbuluar kraharorin dhe belin.

Lotina ndonëse me grim të lehtë në fytyrë duke në formë të mirë, atraktive dhe pranoj komente dhe nga miqtë dhe ndjekësit e saj për dukjen.