Vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen, duket shumë bukur

Kënga Haziri apo njohur ndryshe si vajza e të parit të komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri njihet për bukurinë e saj.

Vajza e kryetarit Haziri vazhdon të jetë ndër femrat më të bukura, gjë që nuk vihet në dyshim kur shihet edhe nëna e saj, këngëtarja Mikja.

Kënga dje festoi ditëlindjen e 22-të, ku nuk ka hezituar të vihet me një fustan të zi, seksi e të pozojë me tortë në dorë.

Kënga njihet për daljet e saj të shpeshta, blerjet luksoze dhe shoqërimin e përhershëm me motrën e saj Lotinën.