bukuroshja

U tha se punonte prostitutë, ylli i ‘Big Brother’ zbulon burimin e jetës luksoze

Ylli i “Big Brother” në Britaninë e Madhe, Chloe Khan, shpesh herë është venë në shënjestër të mediave rozë.

Shkak është bërë jeta e saj tepër luksoze.

Pavarësisht se 27-vjeçarja e ka justifikuar vazhdimisht pasurinë e saj me bizneset online dhe punën si modele, njerëzit kanë dyshuar gjithmonë se ajo i siguronte paratë si punëtore “seksi”.

Megjithatë, përmes një postimi të fundit në Instagram, Chloe duket se i ka shuar njëherë e përgjithmonë thashethemet.

Duke zbuluar disa fakte për veten, ajo shkruan se në moshën 19-vjeçare ka fituar lotarinë, që ndoshta mund të ketë shërbyer si burim për jetën luksoze.

Megjithatë, kjo ende nuk dihet me siguri, pasi modelja britanike i ka lënë ndjekësit të hamendësojnë nëse është një deklaratë e rremë apo e vërtetë.