Prezantuesja

U tha që kanë shkuar në Dubai, por ja ku po i kalojnë pushimet Marina me Getin

Prezantuesja Marina Vjollca dhe Getoar Selimi lajmëruan para dy dite se ata presin që të bëhen prindër shumë shpejt

E pas kësaj, çifti që janë të martuar që disa vite, u nisën për në pushime pas një sezone të ngjeshur të Getit me mbrëmje të ndryshme muzikore.

Por, disa media thanë që ata do të pushojnë në Dubai.

Në fakt, sot, Marina ka postuar fotografi nga ishulli Seychelles që është në Oqeanin Indian, konkretisht në Afrikën Lindore.

Nga atje ajo ka postuar foto derisa duket e lumtur për pushimet e saj.