Anjeza Iberdemaj

U aksidentua dy muaj më parë, vdes e reja nga Peja

Anjeza Iberdemaj nga Peja ka vdekur në moshë të re, si pasojë e plagëve të rënda të marra nga një aksident të pësuar me veturë,

Mediet lokale raportojnë për vdekjen e saj, teksa thonë se e ndjera ishte aksidentuar dy muaj më herët.

Gazeta Express ka kontaktuar Zyrën për Informim të Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës dhe të njëjtit ende nuk kanë dhënë ndonjë konfirmim zyrtar.

Njoftimi i plotë:

Me date 02.10.2020, Anjeza duke u kthyer nga shkolla u aksidentua nga nje veture duke i shkaktuar lendime te renda.

Me daten 22.12.2020 Anjeza nderroj jete te pushoft shpirti ne Paqe engjull

Ngushllime Familjes Iberdemaj.