Këngëtarja

Tuna tregon linjat trupore një muaj pas lindjes së djalit

Këngëtarja nga Maqedonia, Altuna Sejdiu – Tuna, rreth një muaj më parë u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe ish-partneri i saj, Patris Berisha, mirëpritën fëmijën e dytë – një djalë të quajtur Zen.

Derisa kanë kaluar vetëm pak javë që nga lindja e djalit, këngëtarja përmes imazheve të fundit që ka publikuar në InstaStory tregon se si duket fiziku i saj.

Ajo shfaqet në formë të mirë dhe siç shihet ka arritur t’i rikthejë linjat trupore menjëherë.