Tuna Sejdiu bën tretman tek të pasmet dhe foton e publikon në Instagram

Tretmanet nga ana e VIP-ave shqiptar janë të shumtë.
Një të tillë sapo e ka bërë edhe këngëtarja nga Maqedonia, Altuna Sejdiu e cila publikoi një imazh në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo është duke bërë një tretman tek të pasmet e saj e cila thotë se ky lloj është i preferuari i saj, ku zbulon më shumë se ç’duhet.

Tuna cilësohet si njëra nga femrat më joshëse të estradës, e që pas lindjes ka rikthyer linjat trupore në top-formë.

“Chonga”, është kënga e fundit që ka lansuar me afro 4 milionë klikime në kanalin, Youtube. /Lajmi.net/