Tuna mahnit me një veshje të rrallë

Tuna vjen mahnitëse me një veshje që e shohim rrallë

Pas një pauze të gjatë në skenë, Tuna u rikthye me këngën ‘Chonga’.

Ky projekt muzikor rezultoi i suksesshëm mirëpo ajo nuk e ka ndërmend të ndalet së punuari, shkruan ballkani.info.

Kënga e radhës për të cilën Tuna është përkushtuar maksimalisht do të jetë në duet me Seven Saraqin dhe pjesë e klipit është modelja Vildane Zeneli.

Në videon e këngës Tuna do të duket tejet seksi dhe disa foto të cilat i ka pubikuar në Instagram e dëshmojnë këtë.