këngëtarja

Tuna flet për shtatzëninë e dytë dhe raportin me Robert Berishën

Këngëtarja nga Maqedonia, Altuna Sejdiu apo Tuna në intervistën e fundit ka folur për jetën e saj private e poashtu edhe për karrierën muzikore.

Në intervistën ekskluzive që dha për emisionin “Mirage”, Tuna zbuloi shumë të reja.

Tuna tashmë është nënë e një djali të quajtur, Tian e në këtë intervistë tregon se kur do e bëjë Tianin me motër apo vëlla.

Ndër të tjera, ajo ka folur edhe për raportin që ka me Robert Berishën, të cilët muaj më parë bënë bujë në media.

Se çfarë thotë këngëtarja e mësoni në videon e mëposhtme.