Plazh

Tri zeshkane në plazh, njëra ka nevoj për lavazh

Estrada shqiptare ka mësyer plazhet në pamundësi për të qenë pjesë e koncerteve. Rrugë të njëjt po ndjekin edhe modelet të cilat po shfaqen seksi nga bregdete të ndryshme.

Kësisoj, Morena sot është shfaqur tejet atraktive me bikinet e saj si zebër.

Bukuroshja pejane duket me rërë në plazh dhe paska nevojë për lavazh. Jonida Vokshi ka “goditur” nga një pishinë duke u shfaqur prapa me shpinë.

Me fustan të zi, dhe buzë deti, Erjona Sulejmani sapo ka publikuar një foto nga Italia.