Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini “ndez” rrjetet sociale me poza të nxehta

Trejsi Sejdini ka publikuar një imazh joshës në rrjete sociale.

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale së fundmi me pozat ‘hot’.

Ish-missi pozoi në plazh duke vënë në plan të parë format trupore bombastike.

“Nuk je një modele, thjesht përdor 37 aplikacione për t`u dukur e bukur”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Trejsi Sejdini dukej mjaft seksi dhe joshëse teksa pozonte e veshur me rroba të ngjitura pas trupit, ngjyrë të kuqe të zjarrtë.