“Skënderbeu”

Tre të lënduar në një aksident në Podujevë

Tre persona janë lënduar pas një aksidenti mes dy veturave që ka ndodhur rreth orës 21:00 në rrugën “Skënderbeu” në Podujevë.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti.

“Rreth orës 21:00, në rrugën Skenderbeu në Podujevë, ka ndodhur nje aksident trafiku në mes të dy automjeteve në levizje. Si pasojë e aksidentit janë lënduar tre persona dhe janë shkaktuar dëme materiale. Me rast merret njësia policore e komunikacionit rrugor”, ka thënë Ahmeti.