Tottenhami mposht Interin në “Wembley” (VIDEO)

Sfida kryesore Grupit B u luajt në Londër mes Tottenhamit dhe Interit. Londinezët arritën që ndeshjen ta mbyllin me fitore minimale 1-0.

Pjesa e parë u mbyll pa gola.

Eriksen në minutën e 80-të i dha fitoren Tottenhamin duke bërë që të shpërthejë “Wembley”.
https://video.syri.net/upload/videos/2018/11/5eTiRa7lJ72JrDsQ1apI_28_d60614e85db48fd0afd3195ffe30b421_video_480p_converted.mp4