Kim Kardashian

Topless, Kim Kardashian prezanton në mënyrë provokuese produktin e ri

Kim Kardashian zakonisht zgjedh të jetë vetë imazhi i produkteve të kompanisë së saj, KKW.

Topless dhe e shtirë në rërë, ajo tregon parfumin e ri, për të cilin thotë se do t’i bëjë pushimet e paharrueshme. Megjithatë, ndjekësve “i mbeti mendja” te format trupore të Kim.

Me mbi 248 milionë ndjekës në profilin e saj në “Instagram” dhe disa kompani në fushën e kozmetikës dhe linjës së të brendshmeve, Kim Kardashian duke e ka shfrytëzuar më së miri famën, që i ka sjellë fitime marramendëse.