Industria

Top pornostaret më të kërkuara të vitit 2018

Industria e pornos ka jashtëzakonisht pornostare të bukura brenda saj, dhe sigurisht për të bërë një përzgjedhje të më të mirës deri më tani ka pasur vështirësi.

Por industria e pornografisë ka bërë një listë të aktoreve më të kërkuara dhe më të bukura deri më tani.

Kjo është lista e top pornostareve e këtij viti.

Victoria June
Lana Rhodes
Karma RX
Kayla Kayden
Quinn Wilde
Jade Kush
Susy Gala
Nicolette Shea
Sarah Banks
Reagan Foxx.