Aktori turk

Tolgahan feston ditëlindjen, ja sa vjeçar u bë bashkëshorti i Almedës

Kanë dalur ta festojnë ditëlindjen e Tolgas.

Aktori turk sot po feston 37 vjetorin e lindjes e për këtë datë ka zgjedhur të festojë me njerëzit më të afërt të tij, shkruan Ballkani.info.

Ka qenë bashkëshortja e tij, Almeda, ajo e cila në Instastory dhe Instagram ka publikuar video e fotografi ku shihet se bashkë me Tolgan dhe dy miqtë e tyre ditëlindjen e kanë festuar vetëm më një darkë simbolike.

Të veshur që të katër me të zeza, ata dukeshin mjaft mirë pranë njëri-tjetrit./Ballkani.info/

View this post on Instagram

❤️🎂

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on