Gjuha

“T’ja q* ro** këtij”, bukuroshja shqiptare harron se është LIVE në Instagram (VIDEO)

Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini përflitet gjithmonë për sjelljen e saj rebele dhe për provokimet e vazhdueshme.

Vajza simpatike e njohur ndryshe edhe si ‘Gangsterja e Elbasanit’ është bërë pjesë jo pak herë e skandaleve, pasi shumë video të saj qarkullojnë në rrjetet sociale.

Ajo shpesh provokon në rrjetet sociale, por së fundmi ka publikuar një video ku është duke udhëtuar me makinë.

Trejsi ka harruar që ka hapur video live me fansat në Instastory dhe ka filluar të shajë me fjalë të pista, por sapo shikon telefonin mundohet ta fikë me shpejtësi.

‘Eh t’ja ngrej n’ajër, t’ja q* r*bt këtij Smart-it.P*dhr*bsh’, dëgjohet duke sharë miss-i shqiptar.