Tiani është rritur shumë, a i ngjan më shumë Tunës apo Patrisit

Djali i Tunës dhe Patrisi tashmë është rritur për të bërë sherre.
Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Altuna Sejdiu-Tuna vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është e martuar me Patris Berishën dhe tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik.

Bashkëshorti i saj, Patrisi para pak çastesh ka publikuar një foto të djalit të tyre Tianit.

Tiani duket një djalë simpatik i cili duket ti ketë ngjarë Patrisit dhe jo Tunës.

Kjo foto ka marrë komente të shumta nga fansat e Patrisit.