Këngëtarja

“Ti më mësove të dua”, Adelina Tahiri i bën dedikim special këtij personi

Adelina Tahiri nuk ngurron që t’ia shpreh dashurinë familjes në rrjete sociale.

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri shpesh në rrjete sociale tregon se është tejet e afërt me familjen e saj.

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, Tahiri thotë disa fjalë zemre për nënën e saj.

“Mami e dashur! Cfardo qe te them do ishte shume e vogel, cdo urim i imi do ishte asgje me ate cka ndjej dhe me ate cfar meriton ti , dua te jetosh sa malet, tjesh e luntur gjithmon , do doja ne jet tjem tpakten 30% nje nene si ty! Ti me mesove te dua te respektoj dhe te vlersoj ! Falemderit qe egziston . Te don vajza yte Adelina!”, shkruan ajo.
https://www.instagram.com/p/BrnRIwLHVli/?utm_source=ig_web_button_share_sheet