Theret një 16 vjeçar në Fier, gjendja e tij e rëndë

Një 16 vjeçar është plagosur me thikë nga një bashkëmoshatar në lagjen ‘Apolonia’ të qytetit të Fierit.

Viktima është transportuar me urgjencë në spitalin e qytetit dhe mësohet se është në gjendje të rëndë për jetën, raporton TCH, përcjell Klan Kosova.

Policia është në ndjekje të autorit të ngjarjes.