Modelja

Tha se e ka lënë modelingun, Angela Martini vjen me një fotosesion tjetër (FOTO)

Ajo është një nga bukuroshet shqiptare e cila është bërë mjaft e njohur jashtë kufijve shqiptare.

Në intervistën e saj të fundit për RevistaWho, Anxhela Martini u shpreh se me modelingun tashmë e kishte mbyllur.

Megjithatë fotot e fundit të publikuara prej saj tregojnë se ajo vijon të jetë më seksi se kurrë. Ajo ka publikuar gjatë ditës së sotme disa prej tyre ku e shohim mjaft në formë dhe tejet provokuese.