bashkëpunim

Tezja me mbesën, një bashkëpunim interesant në estradën shqiptare

Një projekt i ri muzikor do të vijë shumë shpejt nga Albërije Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj.

Teze e mbesë kanë nisur punën në studio për realizimin e këngës.
Kjo u kuptua nga një fotografi që Albërija ka postuar në InstaStory nga një studio muzikore, teksa ka etiketuar Beatrixën.

“Vjen shumë shpejt”, ka shkruar ajo krahas fotografisë.