Këngëtarja

Teuta me fustan të shkurtë, ekspozon këtë pjesë të trupit

Është një nga këngëtaret më të pëlqyera të zhanrit të saj.

Teuta Selimi ka hedhur një imazh në Instagram që ka mahnitur me pamjen e saj.

E veshur me një fustan ngjyrë portokalli dhe të shkurtë, ajo zbuloi këmbët e saj.

Teuta po shijon këto ditë pushimi, pak para nisjes së sezonit të dasmave.

View this post on Instagram

Vai piano….

A post shared by Teuta Selimi (@teutaselimi__) on

loading…