Tenton ta kalojë kufirin me marihuanë, arrestohet

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar në pikë kalimin kufitar ‘Vërmicë’, pasi që gjatë kontrollimit të tij i janë gjetur dhe konfiskuar 166.5 gram substancë narkotike e llojit marihuanë.

I dyshuari i është dorëzuar DHTN-së për procedurë të mëtutjeshëm.