Lajmi i fundit

Tentim vrasje në Dragash: Dyshohet se dhëndri e ka plagosur vjehrrin

Një tentim-vrasje ka ndodhur sot në Dragash.

Dyshohet se dhëndri ka shtënë me armë zjarri në drejtim të vjehrrit të tij. Si pasojë ai ka mbetur i plagosur dhe aktualisht është dërguar për tretman mjekësor

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur para objektit të gjykatës atje.

Tentim-vrasja është konfirmuar nga Policia e Kosovës.

BONUS VIDEO