Reperja

Teksa performonte live në publik rrëzohet reperja e njohur shqiptare

Pas shumë vitesh në Amerikë reperja e njohur Melinda Ademi është kthyer në vendin e saj Kosovë për të nisur një karrierë të suksesshme në vendin e saj e cila ka fituar dashurinë e shumë fansave.

Ajo është shumë e pëlqyer nga të rinjtë dhe shpesh herë thirret dhe në lokale për të performuar.

Por së fundmi teksa performonte gjatë një koncerte i ka ndodhur një icident.

Reperja është rrëzuar por është ngritur sërish për të vazhduar performancën e saj sikur të mos i kishte ndodhur asgjë.

loading…