Tayna tregon se kënga e re hip hop a do të jetë një ‘diss’?

Reperja nga Prizreni, Tayna është duke punuar në projektin e ri.

Tayna është në prag të lansimit të videoklipit të ri të saj i cili mban titullin “Pow Pow”.

Ajo zbulon më shumë detaje rreth kësaj kënge dhe tregon se a është ‘diss’ për ndonjë artist të estradës.

Në emisionin ‘Mirage’, reperja ka deklaruar se kënga e re nuk është diss por do të jetë e stilit më ‘gangsta’ dhe më direkte.