Tayna

Tayna sjell momente të nxehta nga xhakuzi

Reperja e njohur shqiptare Tayna e cila njihet mjaft shumë për format trupore, nuk harron që kohë pas kohe ti ngacmojë ndjekësit e Instagramit.

Para disa minutash Tayna ka publikuar disa video në Instastory duke bërë të ditur se për momentin ajo po relaksohet në një xhakuzi.

Edhe këto poza nuk ndryshojnë shumë nga tjerat pasi Tayna nuk ngurron të tregojë pjesët e trupit në rrjete sociale.

Ndërsa ajo pak minuta më vonë shfaqi edhe fytyrën me flokë të lidhur dhe grim më të lehtë se zakonisht.