Tayna

Tayna shfaqet provokuese në pozat në fustan të zi

Reperja e njohur, Tayna  merr vëmendje me secilin postim që bën.

Edhe së fundmi rap-artistja shqiptare ka mahnitur me disa poza të reja që solli së fundmi në llogarinë e saj të Instagramit.

Autorja e “Columbiana” dukej tejet joshëse teksa shihet e veshur me një fustan të zi me shkëlqim, dekolte të hapur dhe prerje deri tek kofshët.

Foto: Tayna/Instagram

Fustanin me shkëlqim ajo e përshtati me një palë çizme të gjata deri me gjunjë dhe syze dielli të zeza.

Doruntina Shala (emri i plotë) dukej më në formë se kurrë më parë, ndërsa të shumta ishin edhe komentet e fansave të saj, që ishin kryesisht pozitive.

Ndërkohë, kujtojmë që aktualisht reperja po shijon suksesin e projektit të fundit solo “Xhelozia”.

Tayna gjithashtu mbetet mjaft e angazhuar edhe me mbrëmje dhe koncerte të ndryshme.