Pushimet

Tayna pozon me bikini tanga: Më në fund disa ditë pushim (FOTO)

Tayna ka pozuar me bikini tanga nga pushimet.

Reperja Tayna aktualisht ndodhet në pushime.

Ajo ka zgjedhur Budvën e Malit të Zi për t’i kaluar disa ditë relaksuese dhe atje po e shoqërojnë prindërit e saj.

Por reperja ani pse ka shkuar në pushime duket se nuk mund të rri pa punuar dhe sipas Prive në Budva të Malit të Zi po i bën edhe xhirimet e klipit.

Nga atje Tayna ka publikuar foto në të cilat duket tejet seksi me bikinit tanga.

“Mora disa ditë pushim, më në fund”, ka shkruar ajo pranë fotografive.

https://www.instagram.com/p/Bynj1ZWAsR0/