Tayna nuk ka ftohtë, kështu ishte veshur mbrëmë në koncert

Tayna është rep-artistja më e komentuar e momentit në vend.

Tayna është shumë aktive me projekte të reja muzikore dhe koncerte brenda dhe jashtë vendit.
Së fundi, ajo ka performuar në Tiranë, ku zgjodhi një veshje me të cilën vuri në pah format perfekte trupore.

Tayna kishte veshur një palë xhinse, kurse në pjesën e sipërme kishte fokusuar gjoksin dhe belin e sheshtë.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Tayna është “Pow Pow”, këngë e cila po pritet mirë në publik.

https://www.instagram.com/p/Bq17L_7gRTq/?utm_source=ig_embed