Reperja

Tayna ndryshon komplet, nuk do ta njihni me stilin e ri

Publikun e saj e ka surprizuar gjithmonë.

Këngëtarja Tayna ndonëse repere, me çdo projekt që ka sjell ka eksperimentuar qoftë me pamjen apo muzikën, duke treguar se çka ajo di të bëjë, shkruan Ballkani.info.

Por, sot, Tayna ka ndryshuar tërësisht.

Në Instagram reperja ka hedhur disa fotografi ku shihet se është bërë bionde dhe pothuajse nuk njihej fare.

Në fakt nuk dihet nëse kjo është parukë apo ndryshim i vërtetë por  sido që të jetë, ajo duket shumë e bukur./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

Mother of dragons

A post shared by Tayna (@tayna) on