reperja

Tayna me ‘freestyle’ tregon talentin e pamohueshëm si repere

Tayna edhe një herë ka dëshmuar se është një repere me shumë talent.

Në videon më të fundit të postuar nga rep-artistja, ajo shihet duke bërë disa rima me tingujt e këngës ‘Money’ nga Cardi B.

Tayna ka treguar se ky është një ‘freestyle’ i bërë nga ajo dhe se me këtë po dëshmon se është më e mira në këtë ‘lojë’.

https://www.instagram.com/p/BrN9ArugQY1/?utm_source=ig_web_button_share_sheet