Këngëtarja

Tayna me fotografi provokative lajmëron për suksesin e këngës me Ledrin (FOTO)

Dje (e mërkurë) Tayna publikoi duetin me Ledri Vulën, këngën ‘Aje’ dhe ky projekt muzikor për një ditë ka arritur milionëshin.

Lajmin e gëzueshëm e ndau vetë ajo nëpërmjet publikimit të dy imazheve në Instgram, në të cilat duket tejet seksi.

Tayna është veshur e gjitha në të zezë dhe duke vënë në plan të parë vithet po duket akoma më e ‘zjarrtë’.