Tayna

Tayna mahnitëse në fotosesionin e fundit

Artistja kosovare, Tayna, përveç muzikë, komentohet shumë edhe për çdo paraqitje të saj.

Sot ajo ka publikuar një fotosesion, më ndryshe nga ai që jemi mësuar ta shihnim.

Me një fustan të shkurtër, Tayna, shkëlqente në fotosesion, ku dukej si një “barbie”.

“Mbrapa skenës”, kishte shkruar në mbishkrimin e fotografisë, duke treguar se këto pamje janë nga një videoklip i ri, që pritet të publikohet shumë shpejt.

Kënga e fundit e Taynas ishte “Qe qe”, e publikuar në muajin gusht. Kjo këngë mori 18 milionë shikimi dhe u pëlqye tej mase nga publiku.