Reperja

Tayna josh në videon e fundit, thekson linjat trupore në rroba sportive

Tayna ka joshur fansat me videot e publikuara së fundmi.

Reperja e njohur njihet si njëra ndër artistet më seksi në skenën muzikore shqiptare.

Ajo ndan imazhe apo video të ndryshme për ndjekësit në rrjete sociale ku edhe mahnit me dukjen e saj si gjithmonë.

Reperja ka hyrë në llogarinë e saj në Instagram, për të ndarë me ndjekësit një video në Instastory ku shihet duke fokusuar linjat trupore në veshjen e ngushtë.

Ajo shihej me flokë të larguara nga fytyra dhe grim të lehtë teksa merrte poza për kamerën.