Reperja

Tayna i dridh pak gjokset VIDEO

Reperja Tayna, e cila është duke e shijuar famën e saj të momentit, sidomos pas lansimit të këngës me Ivorian Doll “WTF” është larguar për në bregdet

Por, para se ta bëjë këtë, ajo ka postuar një video në InstaStory e ku shihet duke dridhur gjoksin e saj.

Kujtojmë se Tayna lansoi këngën “WTF” e cila ka më shumë se 2.6 milionë klikime në youtube para një jave.

Reperja pritet që të lansojë edhe projekte të tjera, pasi që ajo tashmë ka kontratë me Sony Music dhe së edhe projekte të reja priten nga ajo këtë vit.