Reperja

Tayna i bashkangjitet protestës në Drenas (FOTO)

Protestës në Drenas kundër abuzimit të vajzave dhe grave, iu janë bashkangjitur figura të njohura të politikës kosovare por edhe të showbizz-it.

Reperja e njohur, Tayna në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një ‘story’ ku ka treguar se gjendet në Drenas, së bashku me protestuesit, përcjell Ballkani.info.