Reperja

Tayna bëhet si Khaleesi i “Game of Thrones” (FOTO)

Reperja kosovare, Tayna ka ndryshuar stilin e flokëve.

Ajo ka bërë flokët e bardhë, dhe tani duket si aktorja Emilia Clarke në personazhin e Daenerys Targaryen e njohur edhe si Khaleesi në serialin “Game of Thrones”.

Ajo ka shkruar në shkurt në Instagram pikërisht për atë që njihet edhe Khaleesi si “nëna e dragonjve”.

“Nëna e dragonjve”, ka shkruar Tayna në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Mother of dragons

A post shared by Tayna (@tayna) on