Bukuroshja

Sytjenat nuk po ia mbajnë gjoksin Genesisit

Sytjenat janë të vogla, apo, gjoksi i saj është i madh?

Kjo pyetje vjen nga fotografia e fundit që Genesis e ka publikuar në Instagram.

Në foto, bukuroshja shihet me bikine të verdha dhe dukej bombastike.