Ylli portugez

Super, super gol i Ronaldos VIDEO

Cristiano Ronaldo ka arritur të dyfishoj epërsinë e Juventusit kundër Genoas.

Portugezi pasi mori topin nga mesfusha, lansoj një goditje nga rreth 25 metra dhe shënoj një super gol, transmeton Indeksonline.

Golin e parë e shënoi Dybala pas një super driblimi. Me golin e dytë, Juventusi mund të zhvilloj minutat e mbetura më qetë.