Dhunë

Sulmohet fizikisht një grua në Prishtinë

Një femër është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj ditën e djeshme në Prishtinë.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.