Featured Video Play Icon

Bashkëpunimi

Stresi dhe MRK lansojnë super-projektin “Nuk o veç gang”

Stresi publikoi këngë të re.

Reperi nga Shqipëria sapo u dhuroi fansave të tij këngën “Nuk o veç gang” në bashkëpunim me reperin kosovar, MRK.

loading…


loading...