Këngëtarja

Sportive dhe seksi, Nora Istrefi tregon linjat

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi është ndër femrat më të pëlqyera dhe të komentuara të showbiz-it vendor.

Nora është shumë aktive në rrjetin social Instagram, ku vazhdimisht ndan me ndjekësit e saj fotografi dhe video nga puna dhe përditshmëria e saj.

Së fundmi, këngëtarja publikoi një fotografi në të cilën duket mjaft tërheqëse në veshje sportive.

View this post on Instagram

?

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

loading…