Soni Malaj

Soni Malaj vesh fustanin e bardhë, duket për bukuri

Interpretuesja e hitit “E vogla” ka publikuar fotografi me fustanin e bardhë.

Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Soni Malaj e cila kohët e fundit është bërë mjaft aktive në rrjete sociale.

Përveç zërit të mrekullueshëm që ka, ajo vlerësohet edhe për stilin e paraqitjet e saj gjithmonë nga më të mirat.

Së fundi këngëtarja ka marrë vëmendje duke pozuar e veshur me fustan të bardhë, e kuruar deri në detaje dhe ne mund të themi se po shkëlqen.