Këngëtarja nga Shqipëria

Soni kthehet pas në kohë përmes stilit, ka disa fjalë për meshkujt

Në një fotografi që  e hodhi në Instagram, nuk po duket si të jetë ajo.

Soni Malaj më shumë ngjanë me një femër nga Azia, kjo se, stilin e flokëve dhe të veshjes e ka bërë të tillë, shkruan Ballkani.info.

Mirëpo, përpos pamjes së saj, një vëmendje të madhe e ka marrë edhe shkrimi që Soni ia la fotos, e që ishte një mesazh për meshkuj.

“Neqoftese nuk ke pare ende nje grua te skuqet,atehere ke humbur shansin per te pare ngjyren me te bukur ne bote…❤️” janë fjalët e këngëtares./Ballkani.info/