Soni Malaj

Soni kombinon reçipetat me taka, por, shikojani trupin

Edhe ajo doli me bikine.

Soni Malaj ka mahnitur publikun me foton e fundit që e hodhi në Instagram.

Si çdoherë tjetër, edhe kësaj radhe ka vendosur që të bëj një kombinim interesant në veshje, kësaj radhe erdhi me ngjyrën e njëjtë të reçipetave dhe takave.

Por, edhe trupi i saj seksi mori vëmendje po ashtu.

loading…