Këngëtarja

“Slay”, kënga e re nga Flaka Krelani

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Flaka Krelani ka publikuar këngën e saj më të re “Slay”.

Tekstin dhe melodinë e këngës e ka bërë vet këngëtarja, derisa producent i këngës është Xhimi on dW Beat.

“Slay” vjen me videoklip, të cilin e ka punuar InFilms.

Shpërndaje