Video

Skenat më të nxehta nga videoklipi ‘flakë’ i Taynës dhe Dafina Zeqirit

Dy këngëtaret më të përfolura në skenën e estradës shqiptare, Tayna dhe Dafina Zeqiri, kanë publikuar gjatë ditës së djeshme këngën e tyre “Bye Bye”. Kjo këngë brenda një dite ka tejkaluar një milion shikime.

E përveç këngës, videoklipi i tyre njihet për skenat e nxehta në të cilat të dy këngëtaret tregojnë bukurinë e tyre.